Używany sprzęt fitness do siłowni i klubu fitness
Uroda

Używany sprzęt fitness do siłowni i klubu fitness

Total Fitness Concept jest instytucją, która ma w swojej ofercie używany sprzęt fitness, z jakiego można z powodzeniem korzystać zarówno podczas zajęć w klubie fitness, jak też i na siłowni. Używany sprzęt fitness jest w pełni sprawny, gdyż przechodzi drobiazgową regenerację – oferujemy urządzenia takich marek, jak Precor, TechnoGym, czy Life Fitness, czyli sprzęt najlepszych światowych producentów.

Wszystkie urządzenia, które są dostępne w naszej ofercie są dokładnie sprawdzane, czyszczone, lakierowane, a zużyte elementy są wymieniane na nowe. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na to, że otrzymują sprzęt bardzo dobrej jakości, a do tego w znacznie lepszej cenie, niż gdybyście chcieli Państwo zamówić urządzenia całkiem nowe.

Używany sprzęt fitness do siłowni i klubu fitness

Każde urządzenie, zanim trafi do działu sprzedaży, jest dokładnie sprawdzane zarówno pod względem wizualnym, jak też pod kątem jakościowym. Innymi słowy każda zregenerowana maszyna jest dokładnie testowana, by można było na tym etapie wykryć możliwe usterki i je wyeliminować, by mogli Państwo zakupić sprzęt całkowicie pozbawiony wszelkich wad i awarii.

Zaufało nam już bardzo wielu Klientów, a dzięki wielu nowym jesteśmy w stanie prężnie się rozwijać, proponując zawsze sprzęt najlepszej jakości, który doskonale sprawdzi się zarówno w klubie fitness, jak też i na siłowni.

Można u nas zamówić takie urządzenia, które są poddawane regeneracji, jak: bieżnie, crosstrainery, maszyny eliptyczne, rowery treningowe – tak poziome, jak i pionowe, maszyny siłowe (Selection, Element +, Pure Strenght, Kinesis), a także inne (Top Excite 700 Visio, Top Excite 700).

Urządzenia, które znajdą Państwo w naszej ofercie, są rozbierane na czynniki pierwsze, dokładnie sprawdzane, a później składane na nowo i weryfikowane pod kątem ich sprawności. Mogą więc Państwo liczyć na to, że kupują doskonały sprzęt, z jakiego można korzystać w profesjonalnej siłowni i w klubie fitnessu.

Dokładamy też wszelkich starań z naszej strony, by udało się dobrać jak najlepszy sprzęt do konkretnego zastosowania. W dodatku każde urządzenie można dostosować do indywidualnych potrzeb, gdyż można je całkowicie customizować. W praktyce oznacza to, że otrzymują Państwo urządzenie, które będzie pomalowane na taki kolor, na jaki sobie Państwo zażyczą. Można również na indywidualne zamówienie wykonać odpowiednie zabiegi graficzne, jeśli na przykład będą Państwo chcieli aby na danym sprzęcie pojawiło się logo siłowni, czy klubu fitness.

Zatem otrzymują Państwo dokładnie taki sprzęt, jaki Państwa najbardziej interesuje, najlepszych światowych marek, który w dodatku będzie można tak przygotować, by budował on wizerunek Państwa klubu fitness, bądź siłowni.

Wybierając naszą ofertę, mają Państwo pewność, że otrzymują urządzenia w pełni sprawne, które będą mogły zostać poddane wielokrotnej eksploatacji z pożytkiem dla osób, które będą je użytkować. Oprócz tego, że zapewniamy sprzęt najlepszej jakości, proponujemy również fachowe doradztwo, gdyż doskonale znamy się na urządzeniach, jakie mamy w swojej ofercie.

W ten sposób mogą Państwo nie tylko kupić sprzęt, który posłuży przez długie lata, ale również odpowiednio dobrać go do danej przestrzeni, jak i do osób, które będą z niego korzystać. Wierzymy, że z naszą pomocą uda się bardzo szybko dokonać trafnego zakupu i zarówno Państwo, jak i my będziemy w pełni zadowoleni ze sfinalizowania zamówienia. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i jeszcze raz w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Partnerem artykułu jest Total Fitness Concept oferująca: używany sprzęt fitness - więcej na Totalfitnessconcept.pl.