Jaki kostium kąpielowy kupić na lato 2018?
Moda

Jaki kostium kąpielowy kupić na lato 2018?

idealny strój na lato

Jak dopasować kostium do figury?

Gdy zastanawiamy się nad tym, który kostium kąpielowy wybrać, niemal nigdy nie możemy mieć pewności, że postąpiłyśmy właściwie. Kłopotliwa potrafi być już sama bogata kolorystyka, nie można przy tym zapominać i o tym, że w każdym sezonie pojawiają się nowości, które należy brać pod uwagę. Przy wyborze kostiumu kąpielowego trudno też zapominać o własnych ograniczeniach. Każda sylwetka ma zarówno swoje zalety, jak i wady, a co za tym idzie, nie każde rozwiązanie prezentuje się tak samo dobrze. Na szczęście, mamy do czynienia również z fasonami, które poprzez swoją popularność wysuwają się w danym sezonie bezsprzecznie na pierwszy plan.

Hit lata - bikini w paski

Obecnie do tego grona należą między innymi stroje kąpielowe w paski i należy przyznać, że ich pozycja jest dość silna. Jeśli interesują nas rozwiązania, które w tym sezonie najłatwiej jest określić mianem hitowych, w pierwszej kolejności powinnyśmy przyjrzeć się wiązaniom. Tym razem mamy do czynienia z bardzo zróżnicowanymi łączeniami wiązań, możemy więc mówić zarówno o kolorowych plecionkach, jak i o sznureczkach i paseczkach. Nie można też nie zauważyć tego, że na rynku coraz więcej jest kostiumów kąpielowych utrzymanych w stylu retro. Najczęściej składają się one z fig o podwyższonym stanie, co z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym kobietom, które mają świadomość pewnych niedoskonałości swojego wyglądu. Model taki nie tylko optycznie wydłuża nogi, ale również przyczynia się do tego, że dobrze widoczna staje się talia.

Jaki kostium kąpielowy kupić na lato 2018?

Oczywiście, nic nie stoi też na przeszkodzie temu, aby sięgnąć po jeden z modeli jednoczęściowych, a także takie, które są jak gdyby stworzone jedynie po to, aby eksponować swoje ciało. Niezależnie od tego, jaki ma się powód, warto przeanalizować najnowsze trendy. Ich różnorodność sprawia, że znalezienie rozwiązania, które rzeczywiście przypadnie nam do gustu, staje się dziś łatwiejsze niż miało to miejsce kiedykolwiek wcześniej. Trudno byłoby jednak mówić o najbardziej gorących trendach tego sezonu, gdybyśmy nie wspomniały o strojach kąpielowych w paski. Co ciekawe, ich pojawienie się nie powinno być dla nas zaskoczeniem.

Moda na paski ciągle powraca

Stroje kąpielowe w paski są obecne w modzie przynajmniej raz na kilka sezonów, charakterystyczne jest przy tym dla nich to, że za każdym razem pojawiają się w nieco innym wydaniu. Marynarskie paski to zresztą propozycja jak gdyby stworzona na plażę, nic więc dziwnego, że wiele kobiet podchodzi do nich z ogromnym kredytem zaufania. Obecnie największa popularnością cieszy się w tym kontekście biel, czerwień oraz granat. Takie połączenia sprawdzają się znakomicie w przypadku strojów dwuczęściowych, choć nie można zapominać o tym, że stroje jednoczęściowe także nie tracą na znaczeniu. Paski mogą początkowo budzić nieco obaw, należy jednak pamiętać o tym, że w rzeczywistości wcale nie pociągają za sobą zbyt wiele ograniczeń. Jeśli jesteśmy szczupłe, praktycznie o nic nie musimy się martwić. Osoby, które mają bardziej krągłe biodra powinny mieć jednak na uwadze to, że paski poziome nie muszą być w ich przypadku najlepszym rozwiązaniem, a tym samym warto pomyśleć przede wszystkim o ich pionowej wersji.